logo

blog

Ahojky všem,

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Thursday, 01 October 2009 18:20

Tak co pak jsem dělal dneska, no probudil jsem se brzy ráno, pokecal s jednou Novozélanďankou a šel si zase lehnout. Ve dvanáct se stavil James, ten Číňan, kterého jsem potkal v Praze. Tak mě vzal do města a zařídil mi čínské telefonní číslo. Takže mám nové čínské telefonní číslo: 137 571 245 44, ale nebojte, každý den si budu měnit SIMku. Pak přišla jeho sestra s jejím klukem, zašli jsme do supermarketu, tak jsem koupil nějaké hamu, to se z toho (hlavně sestra) ***.

Co jsem si tedy koupil, prý nejlepší čínské pivo, píše se jako TSINGTAO, je to asi jako náš Staropramen. Dá se to pít. Pak jsem si koupil uzenou kachnu, no doufám, že bude dobrá, vypadá fakt drsně, pak slepičí pařáty a nějaký pikantní bambus, no jsem zvědavý.Tohle mě ale vše čeká až zítra, jelikož jsem dneska byl s Číňany na večeři dali jsme si nějaké místní normální jídlo, bylo docela normální a dobré. Myslím, že nebudu muset chodit do McDonalda. Akorát jsem si přečetl, že budu potřebovat při registraci JW202 form, který jsem potřeboval na ambasádě, ale nikde nepsali, že ho budou chtít, tak jsem si to nepsal, ale snad to nějak vyřeším. Pokud ne tak budu někoho otravovat aby to našel a poslal mi to.

Mějte se krásně rodinko a přátelé.

Musím ještě dodat, že po pár smskách s vámi (2x tatínek, 1x maminka a 1x sestřička) a po 1,5 l místního piva jsem se rozhodl ochutnat ty pařáty a kachnu.  Musím říci, že pařáty už vychladly, takže nic moc, ale ta kachna byla fakt fajn, sice tam bylo hodně tuku, ale maso byla naprosto výborné, ta kachna přišla na 20 RMB, tedy asi na 60 CZK, je to dost, ale fakt naprosto super, snad přiložím foto i po. Musel  jsem se vámi sdělit s mým kulinářským zážitkem.

Last Updated ( Thursday, 01 October 2009 18:22 )

Fotky!!!

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Thursday, 01 October 2009 18:20

Jak jsem zjistil, tak mě soudruh nakrknul ještě víc, odřízl mě i od mého ftp serveru, kam jsem mohl vkládat fotky, pokud to nějak nevyřeším tady, tak se pokusím dávat nějaké fotečky sem:

picasaweb.google.cz/josefzadnik

Registration day - Ahojky ručím co jsem zakázal a přikazuji, co jsem zrušil

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Thursday, 01 October 2009 18:18

Nebo nějak tak to bylo. Mám super novinku. Jde mi skype a messenger, icq zatím neběží, ale zkusím Mirandu, co to udělá, ale hlavní je, že si už můžeme psát J Byl tu totiž za mnou James, tak se mi porochňal v počítači nahrál tam nějaký čínský prográmek a velký soudruh může ostrouhat. Hehe.

Jinak jsem dneska vyřizoval školu, dostal jsem jejich ID. Čekal jsem nějaký průkaz a je to taková knížka se spoustou něčeho, čemu vůbec nerozumím. Pak jsem řešil internet a nakonec jsem skočil s Jamesem a Annou na večeři. Musím uznat, že bylo vidět, že je James Číňan a že se vyzná. Jídlo bylo fakt dobré, tedy až na tofu, to mi nějak nejelo. Měl jsem i něco extrémně pálivého, že mi až z toho skoro uletěla sanice, ale mňamka. Tady se koukněte jak to vypadalo.

No a teďka čekám, až přijdete všichni z práce a vyzkouším komunikátory, ale myslím, že na volání přes skype to nebude. Je to tu dost pomalé, ale zkusíme to. Pepino

 picasaweb.google.cz/josefzadnik

Last Updated ( Thursday, 01 October 2009 18:19 )

Hi you all // Nazdar všem

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Thursday, 01 October 2009 18:17

I have decided to translate everything in this web into english. This modification is due to people i will meet in Great China. Btw.: Dont correct my mistakes, i make it anytime. Only my sister can do the corrections. In czech too.

Rozhodl jsem se překládat vše na webu i do angličtiny. Tato změna je kvůli snad i nějakým lidem, co potkám v Číně, aby si taky mohli počíst. Mimochodem - hrubky mi neopravujte, bude jich hodně. To totiž může pouze moje sestřička. A to i v češtině.

Last Updated ( Thursday, 01 October 2009 18:18 )
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 9 of 10